Fiolki krio Eppendorf, PP, z kodem SafeCode 2D
Treść:
480
Numer produktu:
4686700
Informacje dot. produktu "Fiolki krio Eppendorf, PP, z kodem SafeCode 2D"
Fiolki krio firmy Eppendorf z trójstopniowym kodowaniem (kod kreskowy 1D, kod przezroczysty, kod 2D datamatrix) do bezpiecznej identyfikacji próbek. Odczyt kodu jest możliwy nawet do 30 % uszkodzonego kodu. Do 96 wstępnie oznakowanych fiolek, wstępnie ułożonych i wstępnie zamkniętych. Dno typu Twistlock do zakręcania i odkręcania zakrętek jedną ręką. Oprogramowanie do przetwarzania danych jest dostępne opcjonalnie, dalsze informacje na życzenie.
- Z szarą nakrętką
- Stojaki z blokadą pokrywy
- Wolne od endotoksyn, DNaz, RNaz i DNA
- Produkowane w pomieszczeniach czystych klasy VIII
- Zakres temperatur: -196 °C do 121 °C
| Kolor zamknięcia: | Szary |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 121 °C |
| Materiał: | PP |
| Min. odporność na temperaturę: | -196 °C |
| Numer artykułu producenta: | 0030079485 |
| Odporność na temperaturę: | -196 ... 121 °C |
| Opakowanie: | 10 x Statyw po 48 pcs |
| Pojemność nominalna: | 2.0 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121704 |
| VP: | 10 |
| Zawartość VP: | 48 pcs |