Fiolki LLG, PP, wąska szyja
Treść:
50
Numer produktu:
6289453
Informacje dot. produktu "Fiolki LLG, PP, wąska szyja"
Idealne do zbierania, transportu i przechowywania próbek ciekłych.
- Z zakrętkami
- Stabilna konstrukcja
- Przezroczyste
- Z podziałką
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 6289453 |
| Pojemność nominalna: | 125 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 99 mm |
| Ø: | 51 mm |
| Ø gwintu: | 23 mm |