Filtry z włókna szklanego934-AH RTU, wstępnie przygotowane, Volatiles
Treść:
100
Numer produktu:
4661292
Informacje dot. produktu "Filtry z włókna szklanego934-AH RTU, wstępnie przygotowane, Volatiles"
Do analizy ciał stałych, jak również jako filtr do ścieków w szerokim zakresie monitorowania wody.
Wstępnie wymyte, osuszone lub wypalone, schłodzone i zważone filtry z włókna szklanego. Eliminują etapy obróbki wstępnej, które są wymagane przez standardową metodę laboratoryjną US EPA 2540 części C, D i E. Filtry charakteryzują się również zatrzymywaniem drobnych cząstek na poziomie 1,5 µm przy dużych prędkościach przepływu w celu przetworzenia ciężkich, mętnych próbek.
Każdy gotowy do użycia filtr jest umieszczany w indywidualnie zakodowanej aluminiowej szalce, która odnotowuje wagę filtra. Każde pudełko zawiera dodatkowy identyfikator pudełka i kod kreskowy, który może być użyty do pobrania wagi wszystkich 100 szalek w tym pudełku.
Dla substancji lotnych. Wstępnie zważone. Dostosowane do US EPAStandardowej Metody Laboratoryjnej 2540 części C, D i E.
Wstępnie wymyte, osuszone lub wypalone, schłodzone i zważone filtry z włókna szklanego. Eliminują etapy obróbki wstępnej, które są wymagane przez standardową metodę laboratoryjną US EPA 2540 części C, D i E. Filtry charakteryzują się również zatrzymywaniem drobnych cząstek na poziomie 1,5 µm przy dużych prędkościach przepływu w celu przetworzenia ciężkich, mętnych próbek.
Każdy gotowy do użycia filtr jest umieszczany w indywidualnie zakodowanej aluminiowej szalce, która odnotowuje wagę filtra. Każde pudełko zawiera dodatkowy identyfikator pudełka i kod kreskowy, który może być użyty do pobrania wagi wszystkich 100 szalek w tym pudełku.
| Ciężar: | 64 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.435 mm |
| Max. Prędkość filtracji: | 47 s |
| Numer artykułu producenta: | 3827-047 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Typ: | 934 AH RTU |
| UNSPSC: | 41104918 |
| Zatrzymywanie cząstek: | 1.5 µm |
| Ø: | 47 mm |