Filtry z włókna szklanego ze spoiwem, klasa GF 10
Treść:
1
Numer produktu:
6203736
Informacje dot. produktu "Filtry z włókna szklanego ze spoiwem, klasa GF 10 "
Filtry z włókna szklanego wykonane ze szkła borokrzemowego. Wzmocnione organicznym spoiwem zapewniającym wysoką stabilność mechaniczną.
- Odporność na temperaturę do 180 °C
- Średnia prędkość filtracji
- Może być używany jako filtr rolkowy w zastosowaniach zautomatyzowanych
| Ciężar: | 70 g/m² |
|---|---|
| Długość: | 100 m |
| Maks. odporność na temperaturę: | 180 °C |
| Materiał: | Borokrzemian |
| Numer artykułu producenta: | 10370394 |
| Segregator: | Organiczny |
| Szerokość: | 50 mm |
| Typ: | GF 10 |
| UNSPSC: | 41104918 |