Filtry z włókna szklanego ze spoiwem, klasa GF 10
Treść:
200
Numer produktu:
7052956
Informacje dot. produktu "Filtry z włókna szklanego ze spoiwem, klasa GF 10 "
Filtry z włókna szklanego wykonane ze szkła borokrzemowego. Wzmocnione organicznym spoiwem zapewniającym wysoką stabilność mechaniczną.
- Odporność na temperaturę do 180 °C
- Średnia prędkość filtracji
| Ciężar: | 70 g/m² |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 180 °C |
| Materiał: | Borokrzemian |
| Numer artykułu producenta: | 10370319 |
| Segregator: | Organiczny |
| Typ: | GF 10 |
| UNSPSC: | 41104918 |
| Ø: | 47 mm |