Filtry z włókna szklanego, krążki, LLG
Treść:
100
Numer produktu:
6242633
Informacje dot. produktu "Filtry z włókna szklanego, krążki, LLG"
Wszystkie filtry z mikrowłókien szklanych charakteryzują się dużą szybkością filtrowania (oznaczony metodą Herzberga), wysoką pojemnością i dużą sprawnością zatrzymywania cząstek. Wytwarzane są bez użycia materiałów wiążących z czystego szkła borokrzemowego. Są odpowiednie dla filtracji grawitacyjnej i pod niewielkim podciśnieniem. Filtracja znacznie szybsza niż dla konwencjonalnych filtrów z bibuł celulozowych. Wydajne zatrzymywanie cząstek o rozmiarach rzędu mikronów. Muszą być używane w formie płaskiej. Idealne do stosowania na perforowanych lejkach typu Buchnera (nie stosować na lejkach ze spiekami szklanymi). Mogą być używane do 500 °C.
Szeroki zakres zastosowań obejmuje:
Szeroki zakres zastosowań obejmuje:
- Oddzielanie drobnych osadów analitycznych
- Oddzielanie biochemicznych osadów o charakterze żeli (galaretowtych)
- Analiza zanieczyszczeń wody/powietrza
- Prefiltry dla filtrów membranowych
- Pomiary scyntylacyjne
- Testy radioimmunologiczne
| Ciężar: | 52 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.26 mm |
| Maks. odporność na temperaturę: | 500 °C |
| Materiał: | włókno szklane (GF) |
| Max. Prędkość filtracji: | 60 s |
| Numer artykułu producenta: | 6242633 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Segregator: | Bez |
| UNSPSC: | 41104918 |
| Wielkość porów: | 1.6 µm |
| Ø: | 55 mm |