Filtry z włókna szklanego,klasa MN QF-10
Treść:
100
Numer produktu:
6225045
Informacje dot. produktu "Filtry z włókna szklanego,klasa MN QF-10"
| Ciężar: | 90 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.6 mm |
| Maks. odporność na temperaturę: | 950 °C |
| Numer artykułu producenta: | 4170050 |
| Segregator: | Bez |
| Typ: | MN QF-10 |
| UNSPSC: | 41104918 |
| Ø: | 50 mm |