Filtry z włókna szklanego, klasa MN GF 4
Treść:
100
Numer produktu:
4000610
Informacje dot. produktu "Filtry z włókna szklanego, klasa MN GF 4"
| Ciężar: | 120 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.60 mm |
| Maks. odporność na temperaturę: | 500 °C |
| Max. Prędkość filtracji: | 5 s |
| Numer artykułu producenta: | 4140037 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Segregator: | Bez |
| UNSPSC: | 41104918 |
| Zatrzymywanie cząstek: | 1,4 µm |
| Ø: | 37 mm |