Filtry z włókna szklanego, klasa MN GF 2
Treść:
100
Numer produktu:
4000592
Informacje dot. produktu "Filtry z włókna szklanego, klasa MN GF 2"
| Ciężar: | 140 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.65 mm |
| Maks. odporność na temperaturę: | 500 °C |
| Max. Prędkość filtracji: | 30 s |
| Numer artykułu producenta: | 4120025 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Segregator: | Bez |
| Typ: | MN GF 2 |
| UNSPSC: | 41104918 |
| Zatrzymywanie cząstek: | 0.5 µm |
| Ø: | 25 mm |