Filtry z włókna szklanego, klasa MN 85/220
Treść:
100
Numer produktu:
4000569
Informacje dot. produktu "Filtry z włókna szklanego, klasa MN 85/220"
| Ciężar: | 220 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 1.0 mm |
| Maks. odporność na temperaturę: | 200 °C |
| Max. Prędkość filtracji: | 15 s |
| Numer artykułu producenta: | 4070025 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Segregator: | Organiczny |
| Typ: | MN 85/220 |
| UNSPSC: | 41104918 |
| Zatrzymywanie cząstek: | 0.4 µm |
| Ø: | 25 mm |