Filtry z włókna szklanego, MN GF 5
Treść:
100
Numer produktu:
4000621
Informacje dot. produktu "Filtry z włókna szklanego, MN GF 5"
Mogą być stosowane maksymalnie do 500 °C. Bez spoiwa.
| Ciężar: | 85 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.4 mm |
| Maks. odporność na temperaturę: | 500 °C |
| Max. Prędkość filtracji: | 80 s |
| Numer artykułu producenta: | 4150037 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Segregator: | Bez |
| Typ: | MN GF 5 |
| UNSPSC: | 41104918 |
| Zatrzymywanie cząstek: | 0.4 µm |
| Ø: | 37 mm |