Filtry z włókna szklanego, MN GF 1
Treść:
100
Numer produktu:
4000584
Informacje dot. produktu "Filtry z włókna szklanego, MN GF 1"
Pozbawione spoiwa filtry oferują zatrzymywanie drobnych cząsteczek, wysoki przepływ i dobrą wydajność. Stosowane są do wysokowydajnej filtracji laboratoryjnej oraz do pobierania próbek powietrza. Odporność do +500 °C.
| Ciężar: | 55 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.3 mm |
| Maks. odporność na temperaturę: | 500 °C |
| Max. Prędkość filtracji: | 12 s |
| Numer artykułu producenta: | 4110037 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Segregator: | Bez |
| Typ: | MN GF 1 |
| UNSPSC: | 41104918 |
| Zatrzymywanie cząstek: | 0.7 µm |
| Ø: | 37 mm |