Filtry z włókna szklanego MG, okrągłe
Treść:
100
Numer produktu:
6222548
Informacje dot. produktu "Filtry z włókna szklanego MG, okrągłe"
| Ciężar: | 52 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.24 mm |
| Maks. odporność na temperaturę: | 500 °C |
| Numer artykułu producenta: | 410057 |
| Typ: | MGC |
| UNSPSC: | 41104918 |
| Zatrzymywanie cząstek: | 1.2 µm |
| Ø: | 70 mm |