Filtry z włókna szklanego GF10 ze spoiwem organicznym
Treść:
100
Numer produktu:
4006604
Informacje dot. produktu "Filtry z włókna szklanego GF10 ze spoiwem organicznym"
Zalecane do analizy środowiskowej i kontroli zarówno zanieczyszczeń powietrza jak i wody.
Czas filtracji według Gurley'a
- Wykonane w 100 % z borokrzemianowych włókien szklanych ze spoiwem
- Niezwykle niska zawartość metali ziem alkalicznych
- Stabilność chemiczna: Utrzymuje wszystkie swoje właściwości w kontakcie z roztworami kwasów (z wyjątkiem kwasu fluorowodorowego) i roztworami zasadowymi w umiarkowanych stężeniach
- Pomiar emisji pyłu w miejscu pracy i procesach produkcyjnych oraz oczyszczanie powietrza w komorze
- Odporne do 180 °C dla GF 10
- Wysoka prędkość przepływu i wysoka przepuszczalność powietrza
- Nadają się jako filtry do taśmowych pras filtracyjnych i automaty do filtracji i analizy powietrza.
- Oddzielenie sadzy, mgły olejowej i cząsteczek zawiesiny
Czas filtracji według Gurley'a
| Ciężar: | 70 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.35 mm |
| Maks. odporność na temperaturę: | 180 °C |
| Max. Prędkość filtracji: | 12 s |
| Numer artykułu producenta: | GF10047 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Segregator: | Organiczny |
| Typ: | GF 10 |
| UNSPSC: | 41104918 |
| Ø: | 47 mm |