Filtry z włókna szklanego GF/C RTU,wstępnie przygotowane
Treść:
100
Numer produktu:
4661287
Informacje dot. produktu "Filtry z włókna szklanego GF/C RTU,wstępnie przygotowane"
Klasa GF/C jest wstępnie płukana i suszona, klasa GF/C RTU jest dodatkowo poddawana obróbce wstępnej poprzez mycie, suszenie, chłodzenie (w eksykatorze) i ważenie, dostosowane do wymogów normy EN 872. Organizacja jakości GE poświadcza, że filtry te po przygotowaniu mają ubytek wagi mniejszy niż 0.017 mg/cm2 , co jest zgodne z normą.
Każdy gotowy do użycia filtr klasy GF/C RTU jest umieszczany w indywidualnie zakodowanej aluminiowej szalce, która odnotowuje wagę filtra. Każde pudełko zawiera dodatkowy identyfikator pudełka i kod kreskowy, za pomocą którego można pobrać wagi wszystkich 100 szalek w danym pudełku.
Zastosowania: Do zbierania komórek, zliczania scyntylacyjnego płynów i analiz wiązania, szczególnie przydatne do zastosowań związanych z filtracją powietrza oraz wanalizach grawimetrycznych z użyciem zapłonu.
Każdy gotowy do użycia filtr klasy GF/C RTU jest umieszczany w indywidualnie zakodowanej aluminiowej szalce, która odnotowuje wagę filtra. Każde pudełko zawiera dodatkowy identyfikator pudełka i kod kreskowy, za pomocą którego można pobrać wagi wszystkich 100 szalek w danym pudełku.
Zastosowania: Do zbierania komórek, zliczania scyntylacyjnego płynów i analiz wiązania, szczególnie przydatne do zastosowań związanych z filtracją powietrza oraz wanalizach grawimetrycznych z użyciem zapłonu.
| Ciężar: | 53 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.26 mm |
| Maks. odporność na temperaturę: | 550 °C |
| Max. Prędkość filtracji: | 6.7 s |
| Numer artykułu producenta: | 3822-047 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Segregator: | Bez |
| Typ: | GF/C RTU |
| UNSPSC: | 41104918 |
| Zatrzymywanie cząstek: | 1.2 µm |
| Ø: | 47 mm |