Filtry z mikrofibry szklanej, MG 160 / MGA / MGG
Treść:
100
Numer produktu:
6084817
Informacje dot. produktu "Filtry z mikrofibry szklanej, MG 160 / MGA / MGG"
Odpowiedni do analiz analitycznych i grawimetrycznych, jak również jako filtr wstępny.
- Hydrofilowy
- Filtracja powietrza / gazu
- Filtracja cieczy
- Niesterylny
| Ciężar: | 56 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.24 mm |
| Maks. odporność na temperaturę: | 500 °C |
| Numer artykułu producenta: | FT-3-1101-090 |
| Typ: | MGA |
| UNSPSC: | 41104918 |
| Zatrzymywanie cząstek: | 1.6 µm |
| Ø: | 90 mm |