Filtry jakościowe z mikrowłókien kwarcowych, QFH
Treść:
50
Numer produktu:
6242598
Informacje dot. produktu "Filtry jakościowe z mikrowłókien kwarcowych, QFH"
Filtry zalecane do kontroli zanieczyszczeń atmosferycznych i określania cząstek w wysokich temperaturach.
Inne rozmiary dostępne na życzenie.
- Filtry wykonane z czystego mikrowłókna kwarcowego (SiO2), wolne od elementów wiążących lub dodatków
- Ekstremalnie niska zawartość metali ziem alkalicznych
- Oznaczanie cząstek zawieszonych (SPM i TSP) w powietrzu zgodnie z dyrektywą US EPA (Agencja Ochrony Środowiska) i EN 23210
- Retencja: Doskonałe zatrzymywanie bardzo drobnych cząstek poprzez adsorpcję na włóknach kwarcowych
- Stabilność chemiczna: doskonała trwałość, prawie bez strat materiału filtracyjnego, z powodu reakcjichemicznych w ekstremalnych warunkach z kwaśnymi gazami (HCl, SO2, SO3, H2SO4, NO i NO3)
- Odporność na odczynniki chemiczne: doskonała odporność na rozpuszczalniki, kwasy (z wyjątkiemHF) i substancje alkaliczne
- Trwałość w wysokich temperaturach: wyższa odporność niż mikrowłókien szklanych, ponad 1000°C
- Gramatura: 85 g/m2
- Grubość: 0,45 mm
Inne rozmiary dostępne na życzenie.
| Ciężar: | 85 g/m² |
|---|---|
| Długość: | 254 mm |
| Grubość: | 0.45 mm |
| Maks. odporność na temperaturę: | 1000 °C |
| Numer artykułu producenta: | QFH203254 |
| Segregator: | Bez |
| Szerokość: | 203 mm |
| Typ: | QFH |
| UNSPSC: | 41104918 |