Filtry jakościowe do analizy piwa, złożone
Treść:
100
Numer produktu:
4006207
Informacje dot. produktu "Filtry jakościowe do analizy piwa, złożone"
Odpowiednie do metod analitycznych w browarach, do filtracji i analizy, w oparciu o zalecane procedury EKB (Europejskiej Konwencji Browarniczej).
Inne rozmiary dostępne na życzenie.
- Średnia szybkość
- Ziarnista powierzchnia
Inne rozmiary dostępne na życzenie.
| Ciężar: | 75 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.17 mm |
| Kształt (filtry): | Sączek karbowany |
| Max. Prędkość filtracji: | 110 s |
| Numer artykułu producenta: | DF2555185 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Rodzaj analizy: | Jakościowy |
| UNSPSC: | 42-28-15-03 |
| Ø: | 185 mm |