Filter papers, Grade 122, qualitative, folded filters
Treść:
100
Numer produktu:
4665255
Informacje dot. produktu "Filter papers, Grade 122, qualitative, folded filters"
| Ciężar: | 73 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.17 mm |
| Kształt (filtry): | Sączek karbowany |
| Max. Prędkość filtracji: | 22 s |
| Numer artykułu producenta: | 0122P00023 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Rodzaj analizy: | Jakościowy |
| Typ: | 122 |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Zatrzymywanie cząstek: | 17...30 µm |
| Ø: | 130 mm |