Filter funnels MicroFunnel™ ST, mixed cellulose ester (MCE) | Type: MicroFunnel™ ST
Treść:
20
Numer produktu:
4702932
Informacje dot. produktu "Filter funnels MicroFunnel™ ST, mixed cellulose ester (MCE) | Type: MicroFunnel™ ST"
| Kolor filtr: | Biały |
|---|---|
| Kolor siatki: | Czarny |
| Maks. Ø filtra: | 47 mm |
| Materiał filtru: | mieszany ester celulozy (MCE) |
| Numer artykułu producenta: | 4812ME |
| Opakowanie: | 4 x Worek po 5 |
| Pojemność nominalna: | 300 ml |
| Powierzchnia filtracyjna: | 13.46 cm² |
| Sterylny: | Tak |
| Typ: | MicroFunnel™ ST |
| UNSPSC: | 41104914 |
| VP: | 4 |
| Wielkość porów: | 0,45 µm |
| Zawartość VP: | 5 |
| Ø Filtra: | 47 mm |