: Filter Upper Cups, pore 0.22µm PES, for 1000ml funnel, pack of 24
Treść:
24
Numer produktu:
6266106
Informacje dot. produktu ": Filter Upper Cups, pore 0.22µm PES, for 1000ml funnel, pack of 24"
| Maks. Ø filtra: | 91 mm |
|---|---|
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | FPE214000 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41104914 |
| Wielkość porów: | 0,22 µm |
| Ø Filtra: | 91 mm |