Face shields uvex 9705, polycarbonate | Type: 9705
Treść:
1
Numer produktu:
6201293
Informacje dot. produktu "Face shields uvex 9705, polycarbonate | Type: 9705"
| Grubość: | 1 mm |
|---|---|
| Materiał: | PC |
| Numer artykułu producenta: | 9705014 |
| Odwracalny: | Tak |
| Szerokość: | 412 mm |
| Typ: | 9705 |
| UNSPSC: | 46181702 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 412 x 195 mm |
| Wysokość: | 195 mm |
| Wzorzec: | EN 166, EN 170 |