Zewnętrzna 2-kanałowa sonda do rejestratora danych EBI 310 | Typ: TPX 310-P3
Treść:
1
Numer produktu:
7660505
Informacje dot. produktu "Zewnętrzna 2-kanałowa sonda do rejestratora danych EBI 310 | Typ: TPX 310-P3"
| Długość: | 130 mm |
|---|---|
| Długość kabla: | 1 m |
| Maks. Temperatura: | 180 °C |
| Numer artykułu producenta: | 1341-6340 |
| Temperatura: | -50 ... 180 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | TPX 310-P3 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 3 x 130 mm |
| Ø: | 3 mm |