Etykiety samporzylepne, do głębokiego zamrażania, Cryo-Babies®/Cryo-Tags®
Treść:
1000
Numer produktu:
9100030
Informacje dot. produktu "Etykiety samporzylepne, do głębokiego zamrażania, Cryo-Babies®/Cryo-Tags®"
Odporne na temperaturę od -196 °C do 150 °C. Wytrzymują temperaturę: do -196 °C (podczas zamrażania ciekłym i gazowym azotem), wrzenia w łaźniach wodnych, autoklawowania i umiarkowaną temp. pieca (150 °C). Etykiety obojętne chemicznie, odporne na większość rozpuszczalników organicznych i czynników szkodliwych. Doskonała przylepność do większości tworzyw sztucznych, szkła i metali bez rozdzierania. Wykonane z elastycznego materiału poliolefinowego i kleju akrylowego. Dzięki unikalnej kombinacji tych materiałów, etykieta rozszerza się i kurczy wraz ze zmianami temperatury. Wygodny w użyciu dozownik pomaga etykietować pojedyncze probówki. Etykiety z PVC można łatwo opisywać większością markerów laboratoryjnych, a także ołówkami odpornymi na rozpuszczalniki.
| Dla typ naczyń: | Probówki 0,5 ml |
|---|---|
| Długość: | 24 mm |
| Kolor: | Biały |
| Maks. odporność na temperaturę: | 150 °C |
| Min. odporność na temperaturę: | -196 °C |
| Numer artykułu producenta: | CRY-0500 |
| Odporność na temperaturę: | -196 ... 150 °C |
| Szerokość: | 13 mm |
| Typ: | Cryo-Babies® |
| UNSPSC: | 55121622 |
| Wymiary (szer. x dł.): | 13 x 24 mm |