Etykiety samoprzylepne, do kriopojemników, TOUGH-SPOTS®
Treść:
1000
Numer produktu:
6267506
Informacje dot. produktu "Etykiety samoprzylepne, do kriopojemników, TOUGH-SPOTS®"
Etykiety samoprzylepne do naklejania na wieczka probówek o poj. 0,5 i 1,5 / 2,0 ml. Odporne na temperaturę od -196°C do 80°C. Łatwe do opisania: etykiety z PVC łatwe do opisania każdym pisakiem. Wygodne: dozownik ułatwia etykietowanie pojedynczych probówek.
| Dla typ naczyń: | Probówki 0,5 ml |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Maks. odporność na temperaturę: | 80 °C |
| Materiał: | PVC |
| Min. odporność na temperaturę: | -196 °C |
| Numer artykułu producenta: | T-SPOTS-P |
| Odporność na temperaturę: | -196 ... 80 °C |
| UNSPSC: | 55121622 |
| Ø: | 9.5 mm |