Etykiety krio Lab-Tag™, okrągłe
Treść:
1100
Numer produktu:
4685911
Informacje dot. produktu "Etykiety krio Lab-Tag™, okrągłe"
Etykiety kriogeniczne do etykietowania i oznaczania fiolek i mikroprobówek. Idealne do szybkiej identyfikacji próbek podczas przechowywania w zamrażarkach w temperaturze -80 °C, w suchym lodzie i ciekłym azocie (z zastrzeżeniem weryfikacji zgodności etykiet z odpowiednim korkiem fiolki).
- Wodoodporne etykiety
- Możliwość pisania markerem kriogenicznym
- Mocny, trwały klej kriogeniczny
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | -80 °C |
| Numer artykułu producenta: | JTRA-9WH |
| Odporność na temperaturę: | -80 °C |
| Opakowanie: | Rolka po 1,100 |
| UNSPSC: | 55121622 |
| Wodoodporny: | Tak |
| Zawartość VP: | 1100 |
| Ø: | 9 mm |