Etykiety krio Cryo-LazrTAG™ do drukarek laserowych, okrągłe
Treść:
5280
Numer produktu:
4716074
Informacje dot. produktu "Etykiety krio Cryo-LazrTAG™ do drukarek laserowych, okrągłe"
Termoplastyczne etykiety kriogeniczne w formacie arkusza A4 zostały opracowane specjalnie do zadruku za pomocą drukarek laserowych. Idealne do etykietowania i oznaczania fiolek, mikroprobówek i pudełek kriogenicznych w celu szybkiej identyfikacji próbek podczas przechowywania w ciekłym azocie, zamrażarkach lub transportu w suchym lodzie.
- Etykiety odporne na wodę i rozdarcie
- Odporne na promieniowanie UV i gamma
- Mocny, trwały klej kriogeniczny
- Format arkusza A4
- Zakres temperatur od -80 do 120 °C
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 120 °C |
| Min. odporność na temperaturę: | -80 °C |
| Numer artykułu producenta: | A4CLA-48WH |
| Odporność na temperaturę: | -80 ... 120 °C |
| Opakowanie: | 16 x Arkusz po 330 |
| UNSPSC: | 55121622 |
| VP: | 16 |
| Zawartość VP: | 330 |
| Ø: | 10.9 mm |