Etykiety do głębokiego mrożenia FreezerTAG™, zestaw
Treść:
2000
Numer produktu:
4685914
Informacje dot. produktu "Etykiety do głębokiego mrożenia FreezerTAG™, zestaw"
Zestaw prostokątnych i okrągłych etykiet do głębokiego mrożenia do etykietowania i oznaczania mikroprobówek, płytek do hodowli komórkowych, płytek mikromiareczkowych i pudełek do zamrażania. Idealne do szybkiej identyfikacji próbek podczas przechowywania w zamrażarkach lub transportu w suchym lodzie. Etykiety są wykonane z trwałej folii termoplastycznej i są odporne na działanie alkoholi, wybielaczy, detergentów, chusteczek do czyszczenia powierzchni i innych chemikaliów.
- Etykiety odporne na wodę i rozdarcie
- Mocny, trwały klej krio
- Zakres temperatur od -80 do 110 °C
- Możliwość drukowania na wszystkich popularnych drukarkach termotransferowych
- Nie jest wymagana dodatkowa laminacja etykiet
| Długość: | 12.7 mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Maks. odporność na temperaturę: | 110 °C |
| Min. odporność na temperaturę: | -80 °C |
| Numer artykułu producenta: | FJT-52NOTC1-2WH |
| Odporność na temperaturę: | -80 ... 110 °C |
| Opakowanie: | Rolka po 2,000 |
| Szerokość: | 23.9 mm |
| UNSPSC: | 55121622 |
| Wodoodporny: | Tak |
| Wymiary (szer. x dł.): | 23.9 x 12.7 mm |
| Zawartość VP: | 2000 |
| Ø: | 11.1 mm |