Etykiety Krio z kodami kreskowymi NitroTAG®
Treść:
1000
Numer produktu:
4685934
Informacje dot. produktu "Etykiety Krio z kodami kreskowymi NitroTAG®"
Etykiety krio z folią termoplastyczną do etykietowania i znakowania fiolek kriogenicznych, mikroprobówek, płytek do hodowli komórkowych, płytek mikrotitracyjnych i pojemników kriogenicznych. Etykiety te mogą być zanurzane w ciekłym azocie i wytrzymują wiele cykli zamrażania-rozmrażania. Kompatybilne ze wszystkimi popularnymi drukarkami termotransferowymi do drukowania tekstu alfanumerycznego, kodów kreskowych, numerów seryjnych, seryjnych kodów kreskowych i innych informacji.
- Wodoodporne etykiety
- Mocny, trwały klej krio
- Przyczepność nawet na wilgotnych, mokrych powierzchniach
- Odporność na spryskiwanie i przecieranie alkoholem i chusteczkami dezynfekującymi
- Zakres temperatur od -196 do 110 °C
| Długość: | 25.4 mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Maks. odporność na temperaturę: | 110 °C |
| Min. odporność na temperaturę: | -196 °C |
| Numer artykułu producenta: | JTTA-5C1-1WH |
| Odporność na temperaturę: | -196 ... 110 °C |
| Opakowanie: | Rolka po 1,000 |
| Szerokość: | 63.5 mm |
| UNSPSC: | 55121622 |
| Wodoodporny: | Tak |
| Wymiary (szer. x dł.): | 63.5 x 25.4 mm |
| Zawartość VP: | 1000 |