Etykiety GHS
Treść:
250
Numer produktu:
9104911
Informacje dot. produktu "Etykiety GHS"
Globalnie Zharmonizowany System Klasyfikacji (GHS) stanowi ujednoliconą podstawę światowego systemu nazewnictwa.
Etykiety:
Uwaga: Etykiety GHS nie posiadają tekstu. Teksty w opisie poniżej mają na celu jedynie wyjaśnić symbol etykiety i nie są używane oficjalnie.
Etykiety:
- Odpowiednie do użytku wewnątrz i na zewnątrz, na gładkich powierzchniach
- Odporne na wodę, oleje i zasady, posiadają bardzo mocny klej
- Odporne na temperaturę: -40 do +110°C oraz do +140°C przez krótki okres czasu
Uwaga: Etykiety GHS nie posiadają tekstu. Teksty w opisie poniżej mają na celu jedynie wyjaśnić symbol etykiety i nie są używane oficjalnie.
| Długość: | 100 mm |
|---|---|
| Forma dostawy (mikroorganizmy): | Rolka |
| Kolor: | Biały/czarny/czerwony |
| Numer artykułu producenta: | 811679 |
| Numer piktogramu: | GHS01 |
| Samoprzylepne: | Tak |
| Symbol: | Wybuchająca bomba |
| Szerokość: | 100 mm |
| UNSPSC: | 55121736 |
| Wymiary (szer. x dł.): | 100 x 100 mm |