Elektrotermiczny aparat do pomiaru temperatury topnienia MP-250D-F
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
9830441
Informacje dot. produktu "Elektrotermiczny aparat do pomiaru temperatury topnienia MP-250D-F"
Za pomocą tego urządzenia można określić temperaturę topnienia do 3 próbek jednocześnie. Wysięgnik ma regulowaną wysokość i może być całkowicie złożony. Zintegrowane oświetlenie LED i obracana głowica ułatwiają obserwację procesu topnienia.
Zakres dostawy: Aparat do pomiaru temperatury topnienia, osłona obiektywu, zasilacz z wtyczką EU, UK i US, 100 probówek do pomiaru temperatury topnienia
- Membranowa klawiatura z prostym menu dla intuicyjnej obsługi
- Cyfrowy mikroprocesor umożliwia szybkie nagrzewanie i precyzyjną kontrolę temperatury
- Głowica z lupą szerokokątną 8x i regulowaną ostrością
- Sygnał dźwiękowy po osiągnięciu ustawionej temperatury w piekarniku
- 2 stałe szybkości przyrostu
- Przechowywanie do czterech temperatur topnienia w pamięci tymczasowej
Zakres dostawy: Aparat do pomiaru temperatury topnienia, osłona obiektywu, zasilacz z wtyczką EU, UK i US, 100 probówek do pomiaru temperatury topnienia
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 355 x 80 mm |
| Ciężar: | 2,5 kg |
| Zakres temperatur: | Temp. otoczenia + 5 °C ... 400 °C |
| Rozdzielczość: | 0,1°C |
| Dokładność: | ±0,5 °C przy 20 °C liniowo do ±1,0 °C przy 350 °C |
| Liczba próbek: | 3 jednocześnie |
| Skok: | 1,0 °C/min lub 10,0 °C/min |
| Średnica kapilary: | 2 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Cyfrowy czujnik termometru: | Platynowy termometr oporowy (PT100) |
| Oświetlenie komory: | 3 x białe diody LED Super Flux |
| Natężenie światła (na diodę): | 3500 Lux |
| Ciężar: | 2.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Dokładność: | ±0.5 °C (20 °C), ±1.0 °C (350 °C) |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 355 mm |
| Heating rate: | 1/10 °C/min |
| Maks. Liczba pozycji próbek: | 3 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 400 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 03010-51 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 200 mm |
| Temperatura: | RT+5 ... 400 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | MP-250D-F |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 355 x 80 mm |
| Wysokość: | 80 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Ø capillaries: | 2 mm |