Elektroniczne wagi do listów
Treść:
1
Numer produktu:
9017900
Informacje dot. produktu "Elektroniczne wagi do listów"
Elektroniczna waga do listów i małych paczek z bardzo prostą obsługą. Posiada uniesioną szalkę dzięki czemu nawet listy o dużych rozmiarach nie zasłaniają wyświetlacza. Zasilana bateriami lub zasilaczem sieciowym (baterie w komplecie). Automatyczny wyłącznik po 60 s bez pracy wydłuża żywotność baterii.
| Ciężar: | 910 g |
|---|---|
| Czytelność: | 1 g |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 170 mm |
| Głębokość szalki: | 153 mm |
| Maks. obciążenie: | 2 kg |
| Numer artykułu producenta: | 050 2000 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Szalka (szer. x gł.): | 160 x 153 mm |
| Szerokość: | 205 mm |
| Szerokość szalki: | 160 mm |
| Typ: | WEDO 2000 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 205 x 170 x 42 mm |
| Wysokość: | 42 mm |