Elektrody zespolone ScienceLine, elektrody metalowe
Treść:
1
Numer produktu:
6222782
Informacje dot. produktu "Elektrody zespolone ScienceLine, elektrody metalowe"
Ze szklanym korpusem, podwójnymi mikroelektrodami platynowymi, wtyczką 2 x 4 mm i stałym kablem.
| Długość wału: | 96 mm |
|---|---|
| Maks. Temperatura: | 135 °C |
| Membrana: | Platyna |
| Numer artykułu producenta: | 285102030 |
| Temperatura: | -30 ... 135 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | KF 1100 |
| UNSPSC: | 41-11-56-04 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 5 mm |