Elektrody redoks (ORP) TopLine
Treść:
1
Numer produktu:
6272197
Informacje dot. produktu "Elektrody redoks (ORP) TopLine"
Elektrody kombinowane ORP w obudowie z PEEK, z układem odniesienia LoopRef.
| Czujnik kształtu: | Kołek |
|---|---|
| Czujnik materiału: | Platynowy |
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
| Długość wału: | 120 mm |
| Elektrolit: | DuraLid |
| Maks. Temperatura: | 110 °C |
| Membrana: | Włókno |
| Numer artykułu producenta: | 285111205 |
| Temperatura: | 0 ... 110 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | TopLine 89-120 NMSN |
| Wtyk złącza: | MEMOSENS®Głowica wtyczki |
| Zakres pomiaru przewodności: | PEEK |
| Ø Trzonu: | 12 mm |