Elektrody pHInLab®Pure Pro-ISM
Treść:
1
Numer produktu:
7629193
Informacje dot. produktu "Elektrody pHInLab®Pure Pro-ISM"
Dla próbek o niewielkiej sile jonowej, takich jak ultra czysta woda, woda dejonizowana.
Elektrody pH kombinowane z trzonem szklanym, z systemem referencyjny ARGENTAL™ z pułapką Ag+i głowicą elektrody MultiPin™.
Kabel - należy zamawiać osobno.
Elektrody pH kombinowane z trzonem szklanym, z systemem referencyjny ARGENTAL™ z pułapką Ag+i głowicą elektrody MultiPin™.
Kabel - należy zamawiać osobno.
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość wału: | 170 mm |
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Maks. wartość pH: | 11 |
| Membrana: | Tuleja |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 51344172 |
| Temperatura: | 0 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | InLab® Pure Pro-ISM |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Zakres pH: | 0 ... 11 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 12 mm |