Elektrody pH, zestaw startowy, do PrimeLab 2.0, do ponownego napełnienia
Treść:
1
Numer produktu:
4686962
Informacje dot. produktu "Elektrody pH, zestaw startowy, do PrimeLab 2.0, do ponownego napełnienia"
Do pomiarów pH roztworów wodnych w badaniach, monitoringu środowiska i kontroli jakości.
Zakres dostawy:
elektroda pH, 3 x 20 ml roztworu buforowego (pH 4,00 / 7,00 / 10,00), 10 ml roztworu KCI, kabel USB typu-C, ProbeBOX 1.0, walizka transportowa, instrukcja obsługi
- Kompatybilny z buforem TRIS
- Z wbudowanym czujnikiem temperatury
- Automatyczne rozpoznawanie podłączonych elektrod
- Synchronizacja poprzez LabCOM®, chmurę LabCOM® (opcjonalnie i bezpłatnie)
- ProbeBOX 1.0 do podłączenia elektrod do PrimeLab 2.0
Zakres dostawy:
elektroda pH, 3 x 20 ml roztworu buforowego (pH 4,00 / 7,00 / 10,00), 10 ml roztworu KCI, kabel USB typu-C, ProbeBOX 1.0, walizka transportowa, instrukcja obsługi
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | PL2SP-ELPHGLREFA |
| Temperatura: | -5 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -5 °C |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |