Elektrody pH do pH metru testo 206-pH3
Treść:
1
Numer produktu:
6205726
Informacje dot. produktu "Elektrody pH do pH metru testo 206-pH3"
Elektrody pH z elektrolitem żelowym, wtyczką BNC i stałym kablem. Łącznie z kapturkiem nawilżającym.
| Czujnik temperatury: | Bez |
|---|---|
| Długość kabla: | 120 cm |
| Długość wału: | 120 mm |
| Elektrolit: | Żel |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Single Pore |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 06502063 |
| Temperatura: | 0 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| UNSPSC: | 41-11-56-04 |
| Wtyk złącza: | BNC |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Plastik |
| Ø Trzonu: | 12 mm |