Elektrody pH do PrimeLab 2.0, do ponownego napełnienia
Treść:
1
Numer produktu:
4686970
Informacje dot. produktu "Elektrody pH do PrimeLab 2.0, do ponownego napełnienia"
Do pomiarów pH roztworów wodnych w badaniach, monitoringu środowiska i kontroli jakości.
- Elektroda szklana
- Kompatybilna z buforem TRIS
- Ze zintegrowanym czujnikiem temperatury
- Do podłączenia do ProbeBOX 1.0
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | PL2SP-ELPHGLREF |
| Temperatura: | -5 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -5 °C |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |