Elektrody pH, digital IDS SenTix® 980
Treść:
1
Numer produktu:
6238921
Informacje dot. produktu "Elektrody pH, digital IDS SenTix® 980"
Precyzyjne elektrody pH z trzonem szklanym i ciekłym elektrolitem KCl 3 mol/l bez Ag+, z wbudowanym czujnikiem temperatury NTC 30 kOhm. Długość kabla 1,5 m.
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Długość wału: | 120 mm |
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Kształt membrany: | Stożek |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Drut platynowy |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 103780 |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | SenTix® 980 |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 12 mm |