Elektrody pH, SenTix® 945 digital IDS
Treść:
1
Numer produktu:
7649608
Informacje dot. produktu "Elektrody pH, SenTix® 945 digital IDS"
Elektrody pH w zklanej obudowie z ciekłym elektrolitem żelowym oraz wbudowanym czujnikiem temperatury NTC 30 kOhm.
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość wału: | 120 mm |
| Elektrolit: | Żel |
| Kształt membrany: | Kula |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | 3 x ceramiczna |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 103764 |
| Temperatura: | 0 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | SenTix® 945-P |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 12 mm |