Elektrody pH, Polyplast
Treść:
1
Numer produktu:
6206824
Informacje dot. produktu "Elektrody pH, Polyplast"
- Wytrzymałe, nie wymagające obsługi kombinowane elektrody pH
- Obudowa z tworzywa sztucznego, odporna na wstrząsy
- Odpowiednie do pomiaru pH wody i ścieków
- Posiadają numer seryjny i certyfikat
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość kabla: | 1 m |
| Długość wału: | 120 mm |
| Elektrolit: | Polisolve |
| Kształt membrany: | Kula |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Single Pore |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 238 404 |
| Temperatura: | 0 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | Polyplast Temp DIN |
| UNSPSC: | 41-11-56-04 |
| Wtyk złącza: | DIN + 4 mm bananowe |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Plastik |
| Ø Trzonu: | 12 mm |