Elektrody pH, Liq-Glass
Treść:
1
Numer produktu:
2000520
Informacje dot. produktu "Elektrody pH, Liq-Glass"
- Odporne elektrody kombinowane do codziennego stosowania w laboratorium
- Uniwersalne, odpowiednie do roztworów silnych kwasów i zasad
- Idealne do miareczkowania kwasów/zasad
- Posiadają numer serii i certyfikat
| Czujnik temperatury: | Bez |
|---|---|
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Ceramika |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 238 000 |
| Temperatura: | -10 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |
| Typ: | Liq-Glass |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki S7 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |