Elektrody pH InLab® Viscous/Viscous Pro-ISM
Treść:
1
Numer produktu:
9041550
Informacje dot. produktu "Elektrody pH InLab® Viscous/Viscous Pro-ISM"
Elektroda kombinowana pH z trzonem szklanym, odpowiednia do próbek lepkich, np. kosmetyków, farb i klejów. Z systemem referencyjnym SteadyForce™. InLab® Viscous z zakrętką S7, InLab® Viscous Pro-ISM z głowicą MultiPin™.
Przewód należy zamówić osobno.
Przewód należy zamówić osobno.
| Czujnik temperatury: | Bez |
|---|---|
| Długość wału: | 40 mm |
| Maks. Temperatura: | 130 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Ceramika |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 51343150 |
| Temperatura: | 0 ... 130 °C |
| Temperatura min.: | 0 |
| Typ: | InLab® Viscous |
| UNSPSC: | 41-11-56-04 |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki S7 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 6 mm |