Elektrody pH IDS SenTix® 980-P
Treść:
1
Numer produktu:
6285212
Informacje dot. produktu "Elektrody pH IDS SenTix® 980-P"
Precyzyjna elektroda kombinowana pH ze szklanym trzonkiem i ciekłym elektrolitem KCl 3 mol/l bez Ag+, z wbudowanym czujnikiem temperatury NTC 30 kOhm, kompatybilna z QSC, pamięć do 10 kalibracji, zapisany numer seryjny. Z głowicą wtykową.
Kable typu AS/IDS lub bezprzewodowy moduł IDS WLM-S prosimy zamawiać oddzielnie.
Kable typu AS/IDS lub bezprzewodowy moduł IDS WLM-S prosimy zamawiać oddzielnie.
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość wału: | 120 mm |
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Kształt membrany: | Stożek |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Drut platynowy |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 103762 |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | SenTix® 980-P |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Ø Trzonu: | 12 mm |