Elektrody pH IDS SenTix® 940
Treść:
1
Numer produktu:
6239769
Informacje dot. produktu "Elektrody pH IDS SenTix® 940 "
Łatwe w utrzymaniu elektrody pH z plastikowym trzonem i elektrolitem żelowym, z wbudowanym czujnikiem temperatury NTC 30 kOhm. Z wodoodpornym złączem cyfrowym, długość kabla 1,5 m, SenTix® 940-3 z kablem 3 m.
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość kabla: | 3 m |
| Długość wału: | 120 mm |
| Elektrolit: | Żel |
| Kształt membrany: | Cylinder |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Włókno |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 103741 |
| Temperatura: | 0 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | SenTix® 940-3 |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Wtyk złącza: | Cyfrowy |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Plastik |
| Ø Trzonu: | 12 mm |