Elektrody pH, Double Pore
Treść:
1
Numer produktu:
6201033
Informacje dot. produktu "Elektrody pH, Double Pore"
- Łatwe w utrzymaniu kombinowane elektrody pH
- Przystosowane do pomiaru pH w próbkach stałych i półstałych
- Idealne do pomiarów pH w mięsie i serach
- System SINGLE PORE praktycznie uniemożliwia zatykanie membrany
- Posiadają numer seryjny i certyfikat
| Czujnik temperatury: | Bez |
|---|---|
| Elektrolit: | Polisolve |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Single Pore |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 238 400 |
| Temperatura: | 0 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | Double Pore |
| UNSPSC: | 41-11-56-04 |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki S7 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |