Elektrody kombinowane pH InPro 4260/4262
Treść:
1
Numer produktu:
7635677
Informacje dot. produktu "Elektrody kombinowane pH InPro 4260/4262"
Niewymagające konserwacji elektrody pH z wbudowanym czujnikiem temperatury do kompensacji temperatury. Zalecane do mediów zawierających siarczki.
Kabel przyłączeniowy prosimy zamawiać oddzielnie.
- Odpowiednie do mediów o niskiej zawartości wody i zanieczyszczeń.
- Niewrażliwe na sole anionowe
- Wersja "i" ze zintegrowanym zarządzaniem czujnikami ISM
- Z certyfikatem Ex
- Układ odniesienia: Polimer stały
Kabel przyłączeniowy prosimy zamawiać oddzielnie.
| Czujnik temperatury: | Pt 1000 |
|---|---|
| Długość wału: | 120 mm |
| Kształt membrany: | Okrągła |
| Maks. Temperatura: | 130 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Ceramika |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 52 002 987 |
| Temperatura: | 0 ... 130 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | InPro 4260/120/PT1000 |
| UNSPSC: | 41-11-56-04 |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki VP |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 12 mm |