Elektrody kombinowane pH InPro 2000/2000i/2002
Treść:
1
Numer produktu:
6227035
Informacje dot. produktu "Elektrody kombinowane pH InPro 2000/2000i/2002"
Elektrody kombinowane pH z wbudowanym czujnikiem temperatury do kompensacji temperatury.
Uzupełniany elektrolit referencyjny
Wersja "-i" ze zintegrowanym zarządzaniem czujnikami ISM
Kabel przyłączeniowy prosimy zamawiać oddzielnie.
Uzupełniany elektrolit referencyjny
Wersja "-i" ze zintegrowanym zarządzaniem czujnikami ISM
- Możliwość sterylizacji
- Zmniejszone wymagania dotyczące konserwacji
- Z barierą dla jonów srebra do pomiaru próbek zawierających siarczki
Kabel przyłączeniowy prosimy zamawiać oddzielnie.
| Czujnik temperatury: | Pt 100 |
|---|---|
| Długość wału: | 120 mm |
| Maks. Temperatura: | 140 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Ceramika |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 52 001 434 |
| Temperatura: | 0 ... 140 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | InPro 2000/120/PT100/9848 |
| UNSPSC: | 41-11-56-03 |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki VP |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 12 mm |