Elektrody kombinowane pH, InLab® Science Pro ISM
Treść:
1
Numer produktu:
9041472
Informacje dot. produktu "Elektrody kombinowane pH, InLab® Science Pro ISM"
Elektrody kombinowane pH w obudowie szklanej, z układem odniesienia ARGENTAL™, pułapką na jony srebra i głowicą MultiPin™.
Kabel należy zamawiać osobno.
Kabel należy zamawiać osobno.
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość wału: | 170 mm |
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. wartość pH: | 12 |
| Membrana: | Ruchoma szklana tuleja |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 51344072 |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | InLab® Science Pro ISM |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Zakres pH: | 0 ... 12 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 12 mm |