Elektrody kombinowane pH, InLab® Routine
Treść:
1
Numer produktu:
9041450
Informacje dot. produktu "Elektrody kombinowane pH, InLab® Routine"
Elektrody kombinowane pH w obudowie szklanej, z układem odniesienia ARGENTHAL™, pułapką na jony srebra i odłączanym kablem. Do elektrod należy zamówić osobno kable: doInLab®Routine - kabel InLab® S7; do InLab®Routine Pro i InLab®Routine Pro ISM - kabel InLab® MultiPin-BNC / RCA.
| Czujnik temperatury: | Bez |
|---|---|
| Długość wału: | 120 mm |
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Ceramika |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 51343050 |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | InLab®Routine |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki S7 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 12 mm |